| ℓDℓ a întrebat:

Va plac copiii? Aveti vreo intamplare amuzanta cu copii?(Eu o data eram in parc si a trecut pe langa mine un copilas pana in 2 ani, cu tricicleta.Eu am zis catre el :Ce faci bebe? Iar el foarte revoltat: Nu sunt bebe! si mà zis la mama lui laughinglaughing (cea mai amuzanta intamplare primeste funda)

Răspuns Câştigător
| TatianaCecilia a răspuns:

Nu poti sa nu-ti placa copii, mai ales cand sunt mici si spun tot felul de lucruri. misa intamplat aseara sa trebuiasca sa ma vad cu cineva si am stabilit punctul de intalnire la primarie..in fine.acolo era un baietel, Sebi, care se plimba cu masinuta altui baietel iar mama lui tot cauta motive ca, Sebi, sa dea masinuta innapoi celuilalt baietel..si ii spusese la un moment dat:"Sebi, haide sa mergem pana la colt sa cumparam suc! Sebi intreaba:cu masina? Mama ii raspunde:nu, lasam masinuta la baiatel si ne intoarcem.Sebi foarte suparat, batanduse pe picior ia raspuns mamei.:off, doamne, tot dupa suc vrei sa mergem, tot dupa suc!"... misa parut foarte amuzant mai ales ca era asa..incruntat si vorbea serioshee hee

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da, imi plac foarte mult, sunt frumosi atunci cand sunt mai micuti, dragalasi!
Am o intamplare cu verisoara mea, a venit intr-o zi la mine, stateam de povesti, ea este unpicut mai mare, nu este chiar asa de mica si la un moment dat, ma intreaba ce este aia o terapie sexuala, ca cica ea auzise mai demult nu stiu unde la televizor si ca sa-i spun.La care eu, m-am cam blocat unpic, spunandu-i ca trebuie sa mai creasca unpic mai mare si-apoi ii voi putea spune ce inseamna.Ea revoltata, avea 5 anisori jumatate, s-a suparat pe mine si-mi spusese ca nu mai vorbeste deloc cu mine etc.Acuma a mai crescut si a aflat de la alti copii cum sta treaba cu acest lucru!
Pa, pa!