| anonim_4396 a întrebat:

Va plac desenele animate? Care din voi inca va mai simtiti copii in sufletul vostru? http://www.youtube.com/watch?v=WVf23cG77dI&feature=relat ed e desenele animate preferat de mine :)

Răspuns Câştigător
| Marijuana a răspuns:

Eu ador desenele animatelove struck.In fiecare zi ma uit la Tom&Jerry, Fratii Cramp, Povesti din folclorul maghiarlove struck si multe altele.Eu am 15 ani, si cei de varsta mea cand aud, nu stiu cam rad si zic "ce ai ma te uiti la desene?", dar nu-mi pasalove struck

1 răspuns:
| Someone_1110 a răspuns:

Da, uneori imi place sa ma uit la desenele copilariei...preferatele mele sunt vechile desene de pe vechiul fox kids si vechiul minimax: Viata cu Louie, Lumea lui Bobby, Misterele din Providencebig grin