| anonim_4396 a întrebat:

Va plac desenele?laughing. credeti ca sunt doar pentru copii? eu cred ca nu

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma crezi ca eu am 16 ani si ca chiar si acum ma mai uit?laughing
Unele desene chiar meriat vazute happy Nu sunt numai pentru copiihee hee

6 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Unele desene chiar nu sunt pentru copii chiar daca apar pe canale pentru copii. Sunt oribile. Noile desene gen Ice Age sau Madagascar sunt pentru toate varstele.

| Lora_6439 a răspuns:

Imi plac desenele. Paai sunt desene gen cele de pe minimax care sunt intr-adevar pentru copii. Dar sunt altele (cele interzise minorilor laughing ) care sunt pentru oameni mari. Cum ar fi South Park. Sau sunt desene pentru toate varstele, ca de exemplu Tom & Jerry, Ursul Bernard... Deci nu sunt numai pentru copii happy

| Яùxsi a răspuns:

Mie imi plac unele. day dreaming

| 4LeafCloves a răspuns:

Cum sa nu imi placa mai ales cele de la Disney. Desenele sunt pentru copilul din noi :d.

| pantera2011 a răspuns:

Da sunt desenele aleea vechi mai faine tom si jerry, popay, ariel, cenusareasa, scufita rosie, frumoasa si bestia, frumoasa adormita si astea frumoase atunci de la walt disney aleea cu pooh cu mikey mouse astea ce se fac acum nu mi le mai prea plac mai bine zis is desene animate de groaza...eu sunt nevoita sa ma uit pentru nepotii mei ca toata ziua is la mine acasa si atunci se uita la tv si cate tv am toate se ocupa plang daca mut de la desenu lor atunci ma uit si eu ce sa fac asta este

| Alex_9506 a răspuns:

Cu mana pe inima spun ca implinesc 20 de ani in februarie, dar de fiecare data cand am timp ma uit cu toata placerea la Tom&Jerry si The Flinstones.