| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce credeti? Desenele animate din ziua de azi invata copii la rau sau la bine?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Din pacate,daca te referi la cele,,de azi,, cred ca majoritatea dezvolta in mentalitatea copiilor orientarea spre violenta, in loc sa-i indrume spre compasiune, frumusete, liniste.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Allergikaa a răspuns:

Depinde cat de creduli sunthee hee. Mie sincer imi plac desenele. Ma uit la Phineas si ferb si Ben 10 si Spioanele... Ma rog cand mai prind si eu cate un episodhee hee. Dar toate mi se par amuznte si educative intr-un fel sau altul.

| Love_Magdi_1994 a răspuns:

Pai depinde de copii de ex: este un copil care o avut 13 si se uita mult la Tom si Jerry (stiu ca pare prostesc)si intr-o zi a vazut un episod in care tom s-a aruncat cu o umbrela de la un etaj si, si acel copil s-a aruncat de la etaj cu o umbrela