| DouaPuncteD a întrebat:

Buna!

Va plac desenele alea cu robotzi? rolling on the floor nou aparute pe youtube [10 episoade pana acum, cred]

De ce da si de ce nu?
rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Da,foarte mult. Oricum,sa ştii, că în spatele a ce vedem sunt ore şi ore de muncă.De asemenea, CreativeMonkeyz au avut foarte multă inspiraţie.Nu mi-ar fi trecut prin cap "gogele de mânz" sau "te tau" niciodată. Mult respect pentru aceşti oameni care ne oferă divertisment pe gratis.Cum spun şi ei, LONG LIVE THE CREATIVEMONLEYZ!

5 răspunsuri:
| PredatoR a răspuns:

Normalhappy... de ce da? pai tie de ce iti plac? nu-i logic ca imi plac pentru. ca sunt amuzantethinking

| marculescumihai a răspuns:

Da imi plac.Sunt inspirate(majoritate), dureaza putin dar sunt amuzantebig grin

| LarisaMaria a răspuns:

Imi plac mult... sunt f amuzante si imi ridica mereu moralul :X... sunt geniali tipii de la CreativeMonkeyz

| dianaaxd1 a răspuns:

Daaaaaaa:X:X

| Esm a răspuns:

Sunt 11laughing mie imi placrolling on the floor sunt super amuzante si te bine dispunwinkingrolling on the floor