| anonim_4396 a întrebat:

Va plac desenele de la Walt Disney? Care?happy. Mie imi plac foarte mult :X.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi plac la nebunie toate. Sunt superbe. Ma ajuta sa nu uit sa fiu copil.

| Gregory a răspuns:

Bună! Şi mie îmi plac mai toate, în special cele clasice. :)
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Disney_feature_films

| DeeeaA a răspuns:

Pe Disney Channel imi plac toate pot zice... dar ma deranjeaza uneori ca le reda

| DeeAnna. a răspuns:

Da.:X
Imi plac mult.In ciuda varstei mele, toata ziua am televizorul deschis pe Disney Channel.hee hee

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Cel mai tare post de desene animatelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Toate sunt frumoase. O lume de vis.
P. s.: nu spui care anume din desenele animate îţi plac!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da desenele de la Disney sunt chiar cele mai superbe :X. Pocahontas, Mulan, Tarzan, Hercules sunt cele mai frumoase... dar imi plac si altele. happy