| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Vă plac persoanele slabe sau grase?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Eu nu tin cont de cum arata alte persoane. Nu ma intereseaza fizicul, daca o persoana este prietenoasa si se poarta frumos poate sa aiba si 200 kg, sau 40, mi-e indiferent.

59 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Ce e cel mai rau pentru un baiat, sa fie prost, urat s-au sa aiba pu+la mica?

| SilentRain a răspuns:

Alea grase 100+kg
Dar îmi plac și alea slabe - 45 kg

| RAY a răspuns:

Sunt fete frumoase grasute, vad mereu asa ceva, dar grasimea nu e sanatoasa, pentru ca contribuie negativ la multe boli, oameni din prima cand te vad fiind gras nu te plac, e ceva involuntar
boala de inima
tensiune arterială crescută
accident vascular cerebral
Diabetul de tip 2
niveluri ridicate de colesterol
cancer
osteoartrită
apnee de somn
calculi biliari

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Apropoo de ce intrebi, tie frica ca nu te mai ia nimeni de nevasta?

| Plato a răspuns:

Am mai raspuns la asta. La taiat/carat lemne imi plac persoanele mai solide, dar sa varuiasca in pod prefer unu mai slab.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Iubitica ta e slaba? curcubeu e slaba, sper

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Nu e relevant pentru subiect. happy

| RAY a răspuns (pentru Plato):

E in tema intrebari user plato

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Onorata instanta, intrebarea stimabilului domn Ray tine de viata mea personala, asa ca refuz sa comentez nefiind relevant pentru caz. happy

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Bine stimabile plato, de data asta te iertam ca e sabat, sa manci pizza si pentru mine

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Am fost deja, dar cum ti-am zis, coastele-s mai... altceva. Pizza e mai meh.

| Dalmore a răspuns:

Slabe.

| gogu220 a răspuns:

Daca e un pic plinuta mai e cum mai e, dar daca e grasa cum zici cred ca acele fete ne agreseaza vizual si ar trebui internate pana revin la contele acceptabile. La fel ar trebui facut si cu barbatii prea grasi.

| Catrice a răspuns:

Spre deosebire de unii useri care ma aduc peste tot în discuție, nu aspectul contează.
Am întâlnit oameni slab i nesuferiți și oameni grași de treaba, cu care ai ce discuta.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Curcubeu vorbeam de prima impresie involuntara, nu are legatura comportamentul cu greutatea

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Imi esti datoare pentru poza, uite, ce bine-ti merge, l-ai kukerit pe ray.

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Îți dau cianura pentru poza și efectele ei laughing
Mr RAY, uite un lucru: ești gras și insuportabil. Nu te-ar vrea în preajma nici un câine. Cu atât mai puțin eu.

| Plato a răspuns (pentru Catrice):

Cand vrei sfaturi de fashion, stii unde sa vii, de acum inainte. laughing
Vad ca te-a facut si rea poza.

| RAY a răspuns:

Tu nu vezi ca tot te bagi in seama cu mine, ai stat cu capul in soare de aici si cauza probabil, parca spuneai ca nu conteaza aspectul iar acum scrii ca daca sunt gras nu ma suporti, omule tu esti foarte lipsita de ratiune, logica

| RAY a răspuns (pentru Plato):

E frustrata, invidioasa ca nu e ea cea din poza, nu vezi ca iti da cu capul de telefon

| Catrice a răspuns (pentru Plato):

Știu pe cine sa evit acum laughing
Sexy și rea rolling on the floor

| Catrice a răspuns:

Și tu vrei sa spui ca nu am drept la replica? Ești penibil. Maturizează-te.
Nu ți-am cerut nimic și nu vreau nimic de la tine. Sau vrei sa ma pun în genunchi sa te implor sa nu mai spui ce-ți trece prin minte despre persoana mea și caracterul meu? Și tu faci parte din categoria ălora grași pe care nu ii suport. Punct.

| RAY a răspuns:

Ma omule eu doar glumeam cu tine atat, nu am spus ca nu ai dreptul la replici,am spus eu vreodata cuiva ca nu are, din contra sunt pro exprimare libera,tu jignesti nu eu,nu ti am cerut nimic omule,exagerezi,ce ai,daca nu ma suporti e treaba ta, eu nu te am obligat sa imi raspunzi, mai oameni buni nimic nu e obligat sa vorbeasca cu cineva, puteai spune frumos ca nu ai simtul umorului simplu, adio

| RAY a răspuns:

Cei maturi nu au simtul umorului, inteleg, cei maturi sunt autisti, depresi, tristi, emo

| Catrice a răspuns:

Dacă a spune tuturor ca te plac și a ma jigni pentru tine e o gluma, atunci nu ai minte nici de copil de grădiniță.
Și arunca o privire peste răspunsuri tare sa vezi cine a început cu jignirile.
Și parca ma ignorai ca sunt o misandra ipocrita, dar tu ai început sa spui de mine prin răspunsuri de ceva timp rolling on the floor

| RAY a răspuns:

Cand te am jignit omule?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Tu continui sa jignesti intr una, ce rost are discuta asta nu inteleg e spam, atata drama faci, pe viitor iti dau adio si gata atata dramatisezi, alea nu sunt jigniri, s-a vazut si in intrebarea asta ba spui ca nu conteaza greutatea fizicul apoi singura te contrazici