| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Vă plac persoanele slabe sau grase?

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Eu nu tin cont de cum arata alte persoane. Nu ma intereseaza fizicul, daca o persoana este prietenoasa si se poarta frumos poate sa aiba si 200 kg, sau 40, mi-e indiferent.

59 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Daca e un pic plinuta mai e cum mai e, dar daca e grasa cum zici cred ca acele fete ne agreseaza vizual si ar trebui internate pana revin la contele acceptabile. La fel ar trebui facut si cu barbatii prea grasi.

| Gafiţa_Ioana_1992 a răspuns:

Conteaza sa fie sanatos, psihic si fizic sa aiba maxim o greutate de 70 de kg, cu o inaltime de 1, 70 sa aiba bunul simt, sa poti comunica normal si civilizat, cel mai mult conteaza intelegerea, si increderea sunt aspecte importante in viata... ca sa poti vi la egal cu acel cineva ceea ce nu cred ca exista vreodata o relatie normala...