| raisssa a întrebat:

Va plac provocarile? ce fel de provocari?laughing

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cele psihologice in care am sanse reale sa castigbig grin

| Malvina24 a răspuns:

Nu-mi plac provocarile! prefer sa stau linistita sa nu ma bag in alte prostii sau sa creez probleme:''te provoc sa ii tragi una peste fund la profa de info!'' ai tupeu? da cum sa nu mai ca eu sunt ''smecher''

| Alisa a răspuns:

Intotdeauna mi-au placut provocarile, si sunt dispusa sa merg pana la capat daca incep ceva. pai depinde de provocare, iti dai seama ca nu orice prostie. happy. sa fie o provocare "decenta", sa stiu ca se merita, daca tot risc ceva, etc.

| HBK a răspuns:

Da, imi plac. Unele chiar prezinta interes si ma stimuleaza.

| ÅñdRa a răspuns:

Ador provocarile...si in totdeauna prietenii ma provoaca:d
Toate provocarile imi plac

| octavianpas a răspuns:

Si viata actuala ne ofera provocari:unele mai placute, altele, mai putin placute.

| Яùxsi a răspuns:

Da imi plachee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac, am temperamentul coleric care e un avantaj in caz de provocari. Ce sa-ti spun, cred ca le accept si incerc sa gasesc solutii, pentru ca devii mai bun, pentru ca oricum viata este o suita de urcusuri si coborasuri, pentru ca provocarile prin care treci iti dau un oarecare echilibru emotional. Si pentru ca lucrez cu oameni voluntari cea mai mare provocare este sa-i faci sa te urmeze prin exemplu personal si nu prin cel managerial si nu intotdeauna esti "pe val", ( na, ca a iesit si o rima ). Cu prietenie Corina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac provocariile, imi arata cam la ce nivel ma aflu si ma motiveaza pozitiv. Indiferent ca le fac fata sau nu, am ceva de invatat din ele.