| carmelita a întrebat:

Va place apusul de soare? Mai ales vara? Nu e superb...happy

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Da foarte frumoslove struckimi place si mie si mai ales sa ai pe cineva aproape de tinelove strucksuuuper...happylove struck

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi place atat rasaritul cat si apusul soarelui.Sa fii la malul marii sau pe varf de munte...

| fluturas a răspuns:

Imi place apusul, dar si rasaritul sunt foarte love struck frumoase. e frumos sa stai si sa privesti apusul pe malul mariibatting eyelashes

| oz a răspuns:

Mie imi place apusul de soare si acum.are o tenta roz.si imi place seara ca cerul bate spre rosu si daca mai e si ceata. e moartea mea.

| ady2607 a răspuns:

Sunt frumoase amandoua(rasaritul si apusul); dar trebuie sa ai cu cine le impartasi.nu mai are acelasi farmec cand esti singur.

| unu a răspuns:

Nu-mi place laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place foarte mult cand vad cum se imbina soarele cu mare:Xeste foarte frumos si romantic, natura in general ne ofera peisaje nemaipomenite doar ca ne lasam prinsi de chestiile cotidiene si superficiale si uitam sa ne bucuram de lucruriile simple ce ne inconjoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apusul de soare vara este super romantic

| queeny a răspuns:

E romantic :X

| cristian2828 a răspuns:

Si toamna e foarte frumos apusul de soare,