| ReddY25 a întrebat:

Vă place berea Desperados?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu

| Dismally a răspuns:

Nu, e oribila.

Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Nu prea, bro

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu suport băutura Acolul de nicio categorie care exista ia și de niciun fel care există nu-l beau la niciun eveniment sau zi de naștere ce vrea. Suc și atâta.

| Continchiscontsters a răspuns:

Am băut pe bune cu Adevărată într-o vară singur și nu va zic fraților a ce urmat ca faceți pe voi de râs laughing)) tot ce știi și mai mi-aduc aminte așa că am băuse 4 pahare cu jb și cu zahar pudra una după alta și acolo știu ca am ieșit afara și mam aruncat cu capul în zăpadă laughing)) doar Dumnezeu știe cum am supraviețuit atunci laughing)

| Continchiscontsters a răspuns:

Va salut frate sa aveți o zi frumoasă fără sa va deranjeze nimeni sau sa Doamne ferește sa pățiți ceva sa fie frumoasa ziua asta pentru noi toți fără probleme fără stres fără oamenii handicapați și nebuni va pup pe toți eu ma duc la duș laughing)) și ies afară să-mi iau suc și ma duc în parc sa ma plimb cu bicicleta

Răspuns utilizator avertizat
| Dannnnii a răspuns:

Doar corona si asashi, cu restul nu ma complic

| Sssofia a răspuns:

Nici nu am auzit de ea