| Rose_2860 a întrebat:

Va place Claudia(Cream)?
http://muzica.phg.ro/images/stiri/CREAM119326287.jpg

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Ma enerveaza dintii aia albiti pana la Dumnezeu si inapoi, in rest e placuta in felul eihappy

| valy a răspuns:

Da e super frumoasa:Xplus ca se mentine.este virgina la varsta asta am o mare admiratie pentru ea.are o voce sooperbahappyce sa mai... e tare:X

| cretzufinish a răspuns:

Da...pentru ca e creata ca si mine big grin
In privinta virginitatii, ce a zis @vally nu cred ca este adevarat... ea a zis asta intr-un show tv numai ca sa le inchida gurile redactorilor din acel moment, apoi a dezmintit totul. In plus cineva isi pierde virginitatea cand vrea si cand simte, nu cand vrem noi.

| daniDeeDee a răspuns:

Imi place, pentru ca este inalta big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Virgina?laughing

| DianaLostInDreams a răspuns:

E simpatica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragutica, dar mai usor cu fitele...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa si canta f frumos are o voce super