| BRoxana a întrebat:

Cati cm mi-ar creste parul in 3 luni, normal, nu am parul ars, despicat etc si parul meu e mediu exact asa si tuns: http://www.topnews.in/light/files/Ashley_Olsen.jpg, imi poate creste cam asa http://muzica.phg.ro/images/stiri/AVRIL%20LAVIGNE2352183 63.jpg (de lungime zic nu de forma parului sau etc) in trei luni:o3? A da si inca ceva bretonu cam cat creste pe luna, la fel ca parul?

Răspuns Câştigător
| Bibu_2231 a răspuns:

Aproximativ 8 cm.
Părul creşte 2-3 cm pe lună. Bretonul creşte puţin mai repede. Să ştii că există diferite seruri şi produse de îngrijire pentru creşterea mai rapidă.
Dacă vrei ceva mai natural încearcă cu ulei de ricin. E simplu de aplicat. Aplici ulei de ricin pe păr şi îl ţii strâns într-un prosop cam 30 min după care te speli cu şampon de 2 ori. Vei observa rezultate după 3-4 spălări. Merită să încerci.
Acum că e vară, nu uita să-ţi protejezi părul de razele soarelui cu un ulei special pentru protecţie solară.

6 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Aproximativ 4 cm ti-ar creste parul in 3 luni. Bretonul creste mai repede decat restul parului din cate stiu eu si din cate am observat la mine. big grin

| apaplata_7449 a răspuns:

In 3 luni nu cred ca va creste atat de mult, dar totusi se va vedea diferenta de acum si peste 3 luni. Da, bretonul creste deodata cu tot restul parului.

| aиdяaaa●• a răspuns:

Am fost tunsa in scari, la fel ca tine acum ceva timp si iti zic din proprie experienta ca nu-ti va creste atat de mult in 3 lunistraight face(nu am folosit placa sau ondulator). Cred ca in aproximativ 6 luni sau chiar mai mult o sa fie asa cum il doresti tu! Bretonul o sa-ti creasca la fel ca parul.Am observat ca bretonul cretse mai repede daca il prinzihee hee

| Allegria a răspuns:

Eu zic ca da
da` sa nu folosesti placa sau alte minuni:-:?

| shakira a răspuns:

Mie imi creste destul de repede bretonu daca mil prind in 3 luni tiar creste parul in jur d 4 cm... funda?laughinglaughing

| ßloήd¡¡ a răspuns:

Pai parul creste 1 cm sau 1, 50 cm pe luna

iar in 3 luni ar creste cam 3cm sau 4, 50 cm

funda`batting eyelashes?

plus ca am fost primaaabatting eyelashes?