| albinuta_2886 a întrebat:

Va place Gossip Girl? Eu nu ma pot abtine sa nu urmaresc minim 4 episoade pe zi. Fetelor, ce parere aveti despre Chuck Bass? Care este personajul vostru preferat si de ce?

6 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Unul din serialele mele preferate.stai că eu am văzut toate episoadele care au apărut până acum în o săptămână laughing. mă uitam de dimineaţa până seara.Hmmm...Chuck Bass.pai ce să zic... e cel mai bun din film(pe lângă că joacă extraordinar de bine, arată şi superb, cel puţin eu am făcut obsesie pentru el laughing )
X. O. X. O gossip girlhee hee

| viatadecacatt a răspuns:

Nu prea imi place de Chuck Bass, personajul meu preferat este Taylor Momsen pentru ca e foarte frumoasa si pe langa rolul pe care il joaca imi place si cum canta si ca baiat Chace Crawford, pentru ca e frumos:X

Răspuns utilizator avertizat
| Diiana232997 a răspuns:

Da, inca foarte multlove struck.(la prima intrebare)Imi place mult cum joaca Chuck Bass si arata foarte bine si este unul din personajele mele preferatebig grinlaughing(la a doua intrebare). Personajul meu preferat este Dan Humphrey si Chuck Bass pentru ca imi place mult cum joaca amandoi si sunt foarte dragutiibig grin.

| LauraMB a răspuns:

Parerea mea e ca Chuck Bass e genial:X... felul cum vorbeste, cum arata, rolul asta e perfect pentru el:X

| puckaciu a răspuns:

Chuck bass este un personaj bogat, care atrage femei.nu am ajuns sa-l venerez dar imi place cu isi joaca rolul.un alt personaj care imi place este lilly bass,o femeie puternica si increzatoare, pe blair o venerez cu adevarat, imi place foarte mult atitudinea ei.