| lorycool a întrebat:

Vă place numele "Lorena"?

9 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Imi place foarte mult.
Este un nume frumos.
- Nume folosit in engleza, italiana si spaniola. Este un nume alternativ de la Lauren. Sursa este Laura, un nume englezesc insemnand "tufis de laur."
Pa, pa.

| Dean1996 a răspuns:

Da,îmi place,mai ales că-i poți spune respectivei,, Lore" ca alint, și-mi place mult.

| Dean1996 a răspuns:

.îmi place mai mult,, Lore", gusturile nu se discută dragă Loryhappy

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Da.daca eram fata asa ma botezam )):

| lo a răspuns:

Dap mie imi place ca este numele meu.
pentru lorenele care doresc sa afle mai multe despre numele lor:http://lyrica-rosalyn.blogspot.com/

| lorycool explică:

Draga Monawar : Ii poti spune si Lory happy cum imi spun mie prietenele tongue

| xxx1 a răspuns:

De exemplu mie imi place pentru ca este un nume mai deosebit si mai rar intilnit...

| Andrada_2595 a răspuns:

Am o verisoara de 6 luni chiar alaltaieri a implinit 6 luni e foarte frumoasa e blonda si are ochi verzi si normal ca imi place numele LORENA pentru ca se numeste asa.Eu i-am ales numele. Am zis ca daca e fata sa se numeasca LORENA si daca e baiat DARIUS.Deci si numele DARIUS imi place.