| flavius01 a întrebat:

Va place povestea pe care am inceput sa o scriu? Daca ati putea, ati cumpara o asemenea carte? http://www.wattpad.com/7819969-chipul-razbunarii
As dori sa aflu parerile voastre sincere. Mersi! :D

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Interesant, aş zice. Îmi place că ai scris cu diacritice, şi e frumos aranjat în pagină. Meheh, probabil aş lua-o dacă ar avea un preţ rezonabil pentru criza asta big grin

Acu hai, unde-i continuarea? big grin

PS: doamne omule, mulţam fain de tot, căutam site-ul ăsta de luni întregi după ce i-am uitat adresa >big grin