| lilith16 a întrebat:

Va place poza asta sau era mai misto aia cu Serj Tankian?(((:

22 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Efectiv ma doare capul de la întrebările tale

| lilith16 explică (pentru whatevernvm):

Si pe mine(((((((((:

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru whatevernvm):

Stimabilă doamnă/d-șoară, nu le mai cititi dacă nu vă convin! rolling on the floor laughing scuze că râd, dar niciodată nu m-am mai exprimat așa pe TPU. Bine, poate mai de câteva ori, dar mi se pare că au trecut secole de atunci, deși sunt aici de câteva luni!

| lilith16 explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Te iubesc

| whatevernvm a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Ai dat tot ce ai putut mai bine cu replay ul asta, te înțeleg

| RAY a răspuns:

Ce simboliseaza poza asta? o capra?

| lilith16 explică (pentru RAY):

Origene percepe cerbul ca pe un urmăritor al şarpelui, adică al răului. Ca şi vulturul ce devorează şerpii, cerbul este un semn prin excelenţă favorabil, dar bipolar, căci el distruge prin foc seceta, înăbuşind tot ceea ce trăieşte cu apă

cerbul mai este simbolul universal pozitiv al vietii, intelepciunii si al virilitatii. Din cauza coarnelor sale ramificate, semanand cu niste ramuri, el a fost comparat de multe culturi cu Pomul vietii. Din cauza ca cerbul isi reinnoieste anual coarnele, el este sinonim cu regenerarea si renasterea. Prin forma si inaltimea lor, coarnele pot fi identificate cu razele soarelui.
In credinta celtica, cerbul a condus sufletele prin intuneric si a fost emblema zeilor razboinicilor si vanatorilor, in Scandinavia, cei patru cerbi de la Yggdrasil reprezinta cele patru puncte cardinale.
Cerbul este considerat sacru pentru Artemis (Diana), zeita vanatorii in credinta greco-romana, si simboliza viata.

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Ia auzi cate povesti interesante, eu ti am ce vad, o capra evoluata, sta in picioare laughing e pretoasa ca face un semn, desi preotul o pune capra si fac nebuni impreuna laughing

| lilith16 explică (pentru RAY):

Esti in mood-ul caterinca, ha?(((((:

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

La intrebari de genu da

| lilith16 explică (pentru RAY):

E si o parte buna ca vad ce vede fiecare in poza si vad cine e nebun si cine nu, vezi? sunt un geniu.

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Buna asta, practic astfel afli cine e normal la cap laughing asta e un experiment științific de fapt

| lilith16 explică (pentru RAY):

De ce ray, vrei poze cu mine?(((:

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Nu, dar, tu ai scris ca daca vrem sa te vedem sa cautam, eu am intrebat unde sa cautam

| lilith16 explică (pentru RAY):

Dai mesaj, poate leg prietenii, poate.((:

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Abureli. Pot sa zic si eu de o poza cu un pix ce simbolizeaza...

Glumesc. Da e mai faina, daca chiar o sa te ajute. Cealalta ma speria sincer.
Imi plac animalele :3

| lilith16 explică (pentru DoarBogdan):

Daca vine de la tine e de bine((((:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai misto e al babaciunei laughing
Imi place sexul feminin(fetele lor )nu avatarele laughing
Tie iti place avatarul meu?laughing

| lilith16 explică (pentru anonim_4396):

Sincer da, imi place, despre mine prefer sa ma pastrez anonimă, cine vrea sa vada cum arat ma cauta((:

| RAY a răspuns (pentru lilith16):

Unde te cautam?

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru anonim_4396):

Prezent! laughing Care-i faza?

| DoarAlin a răspuns:

Nu am apucat sa o vad pe cea cu Serj. Deci, cred ca asta.