| biuuu a întrebat:

Va place reality-telenovela IUBIRI SECRETE? de ce? si de cine va place
dau funda si vot

10 răspunsuri:
| KidOoNh a răspuns:

Ador tenelovela chiar daca is baiat il ador big grin

| FursecCuCiocolata a răspuns:

Dap il ador abia ajtept sezonul 2 si nu mai am rabdareeee!:X:X:X:*:*:*
il ador pe madalin:X, imi plk de delia:X, radu e nebun ma depasestelaughing
pot spune multe despre personaje dar acum doar despre astea am zis si eu repede...big grinhappy
si un lucru super tare pentru mine e ca unele personaje stau pe la mine prin cartier adica: sorin, tauru` si iany stiu sigur ca stau aici si sectia aia de politie sectia 13 eu stau pe langa ea:X:*

| andreea1523 a răspuns:

Buna biuuu!
Da imi place foarte mult iubiri secrete love struck
Mie imi place povestea de dragoste dintre maria si andrei.
Nu imi place de Deliaa [e draguta] dar nu joaca bine.winking
Imi place de Radu, joaca foarte binee love struck
Si imi mai place de Anda cum joaca.
Si nu imi place ca este doar Luni marti si miercuri. Era fain sa fie de Luni pana Vineri. Da e ok.
Bafta :*

| CautNume a răspuns:

Nu

| biuuu explică:

Nu are absolut nmc daca esti baiat

| Khushi a răspuns:

Imi place love struck
Imi place de Delia love struck si de Raluca!
Imi place si Anda love struck Sorin love struck si il Ador pe Raduu!

Nu o suport pe Irinawinking maimuta angry

| FaThA a răspuns:

Buna. mie nu imi place
si nu il suport pe ipocritul ala de Mircea angry
imi place poveste de dragoste dintre maria si andrei
si il ador pe radu:X:X:X

tie?

| anduța19 a răspuns:

Ador iubiri secrete, imi place de madalin, capone si iulia si delia(nu stiu ce s-a intamplat cu ea si dc nu mai joaca) dar in fine...nu imi place de radu k e nebun si cam atat.love struck:X:X:X:X

| Georgi_7544 a răspuns:

Buna biaaa! imi place deoarece este cea mai tare tare telenovela vazuta de mine vreodata! imi plac de toti aa si app daca vrei id celor din iubiri secrete : mai exact alui: preietna lu REALA A LUI RADU ( EA NU JJOACA IN SEDRIAL DAR IN FINE' IL AM 0 si alui radu...) da add la id sweetgeorgy17 si ti le voi da eu.pup