| ady2607 a întrebat:

Va place sa manipulati oamenii? sa-i influentati in asa masura incat sa faca ceea ce doriti, ca si cum ar fi dorinta lor?

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

Manipularea este o arta. pe care nu toti o stiu. sunt multe carti despre manipulare/cum sa manipulezi/cum sa nu fi manipulat. va recomand sa le cititi tongue e chiar interesant sa vezi reactiile celor din jur cand manipulezi. sau as stii sa opresti manipularea tongue

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da, imi place sa manipulez oamenii, sa le zic ceva, sa le repet acel ceva pana il pun in practica si astept rezultatele.Am putere de convingere pentru ca e bazata pe argumente solide, nu pe vorbe fara senshee hee

| anad a răspuns:

Da, folosesc o forma de manipulare a oamenilor:puterea de convingere dar in cazuri benefice reale, spre folosul lor in primul rand si apoi in folosul meu (daca e cazul).

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pentru a obtine ce vreau, da.

Janina
| Janina a răspuns:

Da big grin si sunt chiar buna la astabatting eyelashes

| EUSIATIT a răspuns:

Daca erai putin mai clar,, era bine, dar .nu mi place sa m, anipulez daca sp asa .incerc sa dau sfaturi dar daca se interpreteaza ca si manipulare,,, doar cind dai e necaz atunci te gindesti ca era bine ce te a invatat. x

| Sperietoarea a răspuns:

Da ar fi tare sa fiu rege

Răspuns utilizator avertizat
| ariana_5123 a răspuns:

Buna.Nu mie personal nu imi place si nu imi sta in caracter... dar cateodata, profesia sau pur si simplu este necesar sa faci si asta nu neaparat cu rele intentii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, deloc.Am ales singuratatea padurii pentru a nu mai vedea si fi martorul acestor chestii care se intimpla zilnic. De fapt cred ca intr-o societate se manipuleaza unii pe altii in chestii diferite si-si inchipuie fiecare ca are o inteligenta iesita din comun.Culmea ironiei nu altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa manip...sc oamenii.mai ales femeile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, imi plac oamenii cu personalitate.Cu mici exceptii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place sa-i mani....sc pe oameni.mai ales pe femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a palcut niciodata sa fac asta...sa le impun oamenilor sa faca ceea ce vreau eu... spre folosul meu

| jankistu a răspuns:

Da. da e nasol cand vrei si nu poti s-o faci de exemplu dai de cineva mai "haladit" ca tine