| RAY a întrebat:

Va place sa va treziti de dimineata? la ce ora va treziti de-obicei?

Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

Maxim
06:25

64 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pe la 6:40. Nu că mi-ar plăcea dar trebuie să duc fata la şcoală. Sâmbăta şi duminica mă trezesc uneori mai târziu. Undeva între 7.00 şi 8.30. Dar se întâmplă să am zile când mă trezesc pe la 5.30 şi de obicei nu mă mai culc la loc. Chiar dacă mă culc foarte târziu tot dimineață mă trezesc, așa a fost mereu la mine. Am avut o perioadă bună de timp când mă trezeam la 5. Îmi plăcea că în câteva ore deja realizam foarte multe şi ziua abia începea. Acum nu prea mai pot că lucrez schimbul 2. Vreau după muncă să am ceva timp pentru mine şi mă culc de cele mai multe ori pe la 12 - 1 - 2. Foarte rar, când pierd mai multe nopți la rând mă trezesc pe la 9.00 - 9.30.

| 393Dan a răspuns:

Cam pe la ora asta, 5-6, depinde cand ma culc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E 07 şi e duminică.
C'est la vie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Pe la 7

| Caty68 a răspuns:

Nu imi place...la 7

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Natura se trezeste la ora 7 deci

| Lzehxo a răspuns:

La 10.

| RAY explică (pentru Lzehxo):

In sf un om normal

| Freya1 a răspuns:

De obicei pe la 9 10 dar de maine de la 5 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hahaha laughing.Ia zi-mi, te-ai informat cu privire la ce am vorbit in pv?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Azi natura ma informez despre ce an vb in privat

| RAY explică (pentru Freya1):

Bravo naty, saracuta de tine

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Sper sa fie cu noroc aflu de maine daca urmeaza sa ma trezesc zilnic de la ora aia sau ma trimit iar acasa si mai dorm o luna pana la 9 10 pana mai prind o ocazie

| RAY explică (pentru Freya1):

Naty scopul tau e sa reusesti nu sa te gandesti la alta ocazie

| Freya1 a răspuns:

Stiu dar ma gandesc la toate variantele ca la cat am pierdut trebuie sa ma gandesc si la posibilitatea asta deoarece daca ma gandesc doar ca o sa fie perfect si o sa traiesc boiereste si apoi nu e asa e mai nasol

| RAY explică (pentru Freya1):

Lasa tu trecutul, prezentul conteaza cel mai mult, stiu ca dimineata nu e pe placul tau dar apoi te poti culca dupa masa, numai visa la viitor concentreaza-ti puterile in prezent

| BucurCristina a răspuns:

Cand am scoala la ora 7(fara alrma, poate pun alarma doar atunci cand a fost o vacanta lunga si m-am obisnuit sa ma scol tarziu.
In weekend tot la 7. I
n vacanta la ora 9.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da nu am treaba daca ma trezesc pentru ceva util pot nici sa nu dorm sunt foarte punctuala.O sa ma gandesc

| BlackRose03 a răspuns:

Nu imi place sa ma trezesc devreme.In timpul saptamanii ma trezesc la 06:00-06:30 (fara alarma)iar in weekend pe la 9:00 si ceva.

| MihaelaDart a răspuns:

Depinde si de programul de la serviciu cum lucrez in saptamana respectiva. Uneori ma trezesc la 04:30, alteori la 08:30 sau 09:30, in weekend cand e liber in jur de 09:00-11:00.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu imi place, iar in fiecare dimineata ma trezesc la ora 06:20 pentru ca merg la liceu... pfff tongue

| Clorox a răspuns:

6:40

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Saracuta de tine

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Saracuta de mine... plang tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba/ma inainte daca dorm.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, urasc sa ma trezesc dimineata. Insa ma trezesc in intervalul 5-6, in functie de cat de aglomerata va fi ziua.

| RAY explică (pentru Brigaela):

Jesus,dar unde lucrezi de atatatat de devreme te trezești?

Brigaela
| Brigaela a răspuns (pentru RAY):

Sunt medic, astia nu prea dorm.

| Wyse a răspuns:

In zilele lucratoare ma trezesc la 6 ca sa ma duc la scoala si sambata si duminica la 9-10

| Adiadictie a răspuns:

Sase