| Elena1234456 a întrebat:

Va place serialul "Traznitii" de pe Prima Tv?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

La nebunie, nu stiu de ce unii zic ca nu mai au farmec, eu cred ca sunt mai amuzanti ca inainte, mai ales ca sunt si personaje noi, bietul Chiorete la inceput o ura pe Afrodita, iar acum sta cu ea in pat, Marlanu' mare barosan la FCM (fotbal club marlanu' laughing), pupaza tot chitra a ramas, tot timpu' ma bufneste rasul cand numara banii si zice "Da, sint toti". Mai esti si Vandam, care incearca sa scape de Ema si Betty care e indragostita de seful ei laughing Vai, chiar ca-s trasniti.

23 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Daaa sunt super love struck

| Evaa a răspuns:

Nu, nu imi place.

| Kitty a răspuns:

Nu.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu prea, nu mai au farmecul de la inceputhappydar decat nimic sunt bine venitihee hee

| perla a răspuns:

Da-mi si mie un link sa-i vad in ITALIA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt amuzanti ca la inceput happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sigur si normal ca imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

****e in moaca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult! Dar unde gasesc sa iau si eu seriale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C. sunt cei ce înveselesc seara după o zi de munca obositoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdaaa..., sunt tari. Mie unul imi plac foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am place de marlanu si de baba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la nebuni ma ui la 10 si ceva da chitra rau e pupaza si am vazut-o pe ema la cireasa de pe tort si e mai chitra decat pupaza la piata semnat bmw5bogdan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa traiasa 1000 de ani :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei mai buni,,, numi lipseste nici un episod,,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt buni, dar au devenit plictisitori de cand o tot interpreteaza, gogoasa pe baba aia, deja nu mai au nici un farmec, ma uit la mondenii mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult