| anonim_4396 a întrebat:

Va reuși Telegram să ajungă/depășească WhatsApp? Văd că are din ce în ce mai mulți utilizatori și cică are și ceva avantaje față de WhatsApp.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu as putea chiar sa vad in viitor, dar probabil in cel mai apropiat... nu il va ajunge.

| CostinAlamariu a răspuns:

Da, normal ca va depasi.
Whatsapp a dat-o rau in bara cu respectul pentru confidentialitatea utilizatorilor.
La capitolul asta Telegram sta mult mai bine si oamenii prefera sa nu le fie furate datele personale
(Cum s-a intamplat de prea multe ori cu Google si Facebook)

| anonim_4396 explică (pentru CostinAlamariu):

Poate nici nu gândesc suficient sau nu mă duce suficient capul, dar tot nu am înțeles ce s-a schimbat la confidențialitatea WhatsApp de au început oamenii să renunțe la el.