| Coral13 a întrebat:

Va rog ajutati ma! Ce cuvant ar fii frumos sau ar rima dupa numele Flavia?

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Italia, Arabia, Anglia, Spania

La o poezie mai poti folosi: agonia, AMBROZIA (cred ca e un cuvant frumos, nu? daca nu folosesti tara, e o bautura mai dulce ca mierea si destinata zeilor din Grecia Antica), antipatia, armonia, compania, coregrafia, dinastia, energia, filozofia, genealogia, hegemonia, idolatria, ironia, măestria, melancolia, melodia, monotonia, poezia, simpatia, simfonia, teoria, tirania, utopia, etc.