| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, ajutati-ma cu ceva:un simplu clik va rog! mersi oficial! Dupa ce ati dat clik(mersi, mersi!:X)face-ti un micut:Xclick pe joaca acum si completati cererile date! hai ca nu e greu! va iubesc... un simplu click:X:o3
http://g.ladypopular.ro/public_profile.php?id=683057
Asta imi va da bonusuri! iar eu voi da funda. daca dati si la prieteni acelasi link pe care sa se inscrie! mersi:X:X plizzzzz! face-ti asta pentru mine:X! la revedere

3 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Eu am dat click

| sWeety3 a răspuns:

Tiai facut si cont?

| sWeety3 a răspuns:

Nu mai conteaza...contul meu nu mai este valabil.multumesc anticipat oricum!