| alexandraise a întrebat:

Va rog ajutati-ma.Ma enerveaza un baiat de clasa a ||-a.Si pe alte fete le enerveaza.Ce sa fac? Eu am trecut a |||-a.Si vrea sa vina dupa mine peste tot.Ce sa fac sa scap de el? I-am dat palme, am dat cu lapte pe el (adica iaurt). Cine imi spune ce sa fac o sa primeasca funda.

Răspuns Câştigător
| becka133 a răspuns:

laughing)) Frate sunteti clasa a 2'a doar laughing Nu e mare chestie. dar iti zic eu ce sa fac..Deci: prefa'te interesata de el. in asa fel incat sa creada ca il placi. baietii sunt ingamfati si iti garantez ca asa o sa faca. o sa e lase in pace happy

Spre ca te'am ajutat. Funda te rog? happy