| qwqwwwq a întrebat:

am o problema:o colega din clasa de la mine e tare tare fitoasa, are mofturi multe si ea se supara repedesi crede ca eu sunt cea mai buna prietena a ei.eu am o alta prietena care e de acceasi parere ca fata fitoasa ii rea proasta etc.eu daca zic o idee buna fata fitoasa zice asa :nuuuu nu ii binne tuuu! ma enerveaza rau rau rau de tot.ce sa fac ca sa ma lase(fata fitoasa) pe mine si pe prietena in pace? ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| lusinda99 a răspuns:

Zii verde in fata ce crezi si vezi cum te lasa in pace.Partea nasoala din asta e ca te alegi cu cateva barfe.

5 răspunsuri:
| Helper01 a răspuns:

Da-i un pumn in fata si o sa isi revinahappy

| qwqwwwq explică (pentru Helper01):

S-e-r-i-o-s!

| Helper01 a răspuns (pentru qwqwwwq):

DahappyIncearca serios chiar merge

| qwqwwwq explică (pentru Helper01):

Sunt FATA

| Helper01 a răspuns (pentru qwqwwwq):

Stiu
LOL