| kkkk a întrebat:

Va rog ajutati-maaaaaaaaaaaaaaaa...nu stiu ce am facut la calculator si acum bara de jos imi apare pe vertical in partea stanga si totul este dat peste cap.ce sa facccccccc? dau funda crying(((

Răspuns Câştigător
| WOLF9 a răspuns:

Te duci la bara dai clik dreapta si vezi daca e selectat lock the taskbar. daca e selectata deselecteaza si cu mouse-ul trage bara in jos ( tii mouse-ul pe bara si apasat pe click stanga pana ajungi in josul monitorului ) dupa selectezi din nou lock the taskbar si totu o sa fie cum a fostwinking multa baftawinking

2 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Pune click pe ea si trage pana iti ajunge sageata in partea de jos... o sa se mute automat.

| BiEnCuTsA_1244 a răspuns:

Poti sa o muti.o iei cu mausul tinand apasat pe stanga si o muti