| NothingImportant200 a întrebat:

Va rog ajutoor! Ieri eram pe Facebook si din greseala am apasat pe ceva si s-a facut totul mai mic ( dar doar pe facebook, caci in rest e normal ). Ce sa fac ca sa fie marimea ca la inceput?

3 răspunsuri:
| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Buna!
Jos, in coltul ecranului ai o lupa si numere de ex 100%, 125% etc.
Dai acolo si fixeaza-ti in functie de ochii tai pentru a vedea foarte bine
Sper ca ti-am fost de folos!love struck
Succes!:d
Fundita?:dlove struck

| NothingImportant200 explică:

Nu gasesc lupa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, daria
uita-te pe ultima bara a ferestrei de internet, e alba si e deasupra barei aleia cu negru sau albastru unde iti apare tie ce pagini ai deschise...stii tu. ei bine, ultimul element de pe bara aia e o chestie unde scrie 50% sau poate scrie 75%.dai acolo si selectezi 100%. e usor. Stiu ca te descurci.