| 7KoKos7 a întrebat:

Va rog cititi bine si documentativa dupa laptopul meu daca nu il cunoasteti sau nu am scris bine, si scuzati scrisul meu enorm si cititi tot va rog!: Imi merge Pes 2009, 2010 si 2011 pe un acer aspire 5315 1.73 ghz 533 mhz FSB, 1mb L2 cache, accelerator graphics media x3100 2gb ddr2.Inainte aveam windows vista home premium si imi mergea si pes 09 si 10 dar 11 nu stiu ca n-am testat, iar acum am windows xp sp3 professional si nu imi merge pes 2010 pe el(pe windows) 2009 nici nu stiu daca merge de asta va intreb:deci in concluzie imi merg toate 3 pe sp3 cu cerintele de mai sus?

Răspuns Câştigător
| moRE_4547 a răspuns:

Nu prea inteleg asa bine ce ai scris dar in fine.
Ar trebuii sa iti mearga. daca nu incearca alt SP, pentru ca unele jocuri nu merg pe unele Service Pack-uri
Bafta!