| kynleiii a întrebat:

Va rog da. ti un clik http://soubory.com/......9NfIZcyQ/. si spuneti ce parere aveti si daca, credeti ca e adevarat

5 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Lol. E vechee faza straight face
Deci nu esti pa' trend.

Duhh.defapt e vorba despre OnionTv, un fel de Cronica Carcotasilor la noi (daca stii raised eyebrows ). Deci nu are cum sa fie adevarat. Daca stirea venea de la un canal de stiri important gen CNN atunci era posibil.
Dar asa, nu! Nu'ti face griji degeaba. Pustiu' asta care a luat Best Male e "tru' " straight face

| xDreams a răspuns:

Bun deci.
1. Apare eroare cand accesez site=ul
2.Nu ma intereseaza Biberon ala(scuze daca am jignit vreun fan)
Oricum sunt multe zvonuri pe internet

| QuadruplePersonality a răspuns:

@xDreams
Eu nici nu am verificat site-ul. Stiu deja despre ce e vorba :))
Uite, daca esti curios:) http://www.youtube.com/watch?v=2hoMX1q_Vy4&feature=fvst

| thegreatgatsby a răspuns:

@dualpersonality Amen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum frate sa nu existe laughing? S-a spus ca cica purta o masca laughinglaughing...straight face. daca era adevarat se vedea de la 5 poste time out...love struck