| anonimmmmm a întrebat:

Va rog din suflet ca-s disperata, cine se afla in italia sau cel putin stie: Pe data de 7 iulie am programare sa depun actele pentru permis de soggiorno, la cit timp trebuie sa dau amprentele?

2 răspunsuri:
| anonimmmmm explică:

Dar ma intereseaza, de la depunerea actelor pentru permis de soggiorno, la cit timp trebuie aproximativ sa ma duc sa dau amprentele, stiu ca ma cheama ei, da aproximativ peste cit timp

| pUpSiQQQQ a răspuns:

Salut.La mine sora e plecata ei i-a venit chemare ca sa vina sa dea amprentele, ea a dat amprentele si peste o luna s-a dus deja sa-si ia documentele...