| NykoO a întrebat:

Va rog eu mult dati-mi cele mai noi statusuri si cine da cele mai noi si mai multe primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Allecsa_7747 a răspuns:

Tu ai privit-o cu ochii pierduti, ai vrut s-o saruti sau ai vrut sa o uiti?

•Rasul ei copilaresc ti'a raman in minte. E inocenta, dementa, dulce cand vrea. Si acum este doar a tahappy

•S'a intors cu spatele la mine si crezand ca'si pierde mintile, mi-a spus : M'am indragostit de o amintire.

Atat de proaste, aproape inculte.si totusi atat de multeoh go on

Ai facut tot posibilul sa'mi dovedesti ca esti la fel ca ceilalti. Felicitari, ai reusitwinking

Cand imi ceri iertare nu te'ai intrebat daca eu greseam tu mai fi iertat? nu conteaza ca esti femeie sau barbat la fel doare cand esti inselatwinkingoh go on

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul` inchisshappy

Nu trebuie sa întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie sa o rupem.

• Si spun "stop" relatsiei de primavara. ca nu vreau sa regret a 2-a oara!

Si dacã ai fi un sunet, as vrea sã fiu chitara care-l cântã, sã ating mereu câte o notã profundã!

• Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!winking

Intre noi stii, defectele sunt acceptatebatting eyelashes, Între noi, nu vezi priviri arogante happy, Între noi totul se-mparte love struck!

Nu ai cum sa uiti toate aceste momente, care acum sunt doar niste simple sentimente.

Viata fara tine stii c'aproape m'a distrus.M'am gandit sa fie bine, dar uite la ce'am ajuns`
El a fost d vina ca de fiecare data.Inceteaza fata sa te mai crezi vinovata.Ti'a promis...stiu! Te'a mintit.stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!

Daca`ai impresia ca totul va dura la nesfarsit... Bun venit in realitatea cruda, gandesti gresit

Satula de tine, satula de noi... Stai, nu pleca! Intoarce-te, si i-a si trecutu` si plecati amandoi!

•E usor sa spui "nu mai vorbesc despre el, asta e ultima data" dar te tradeaza gandu`...ca numai la el te poarta`!happy

Trebuie sa fii tare. Sa demonstrezi ca poti. Sa fii în centrul atentiei si mai presus de toti."