| Printesyka a întrebat:

Va rog eu mult puteti sa raspundeti la aceasta intrebare?
Deci este vorba despre un baiat cred ca are 15 : 14 ani care tot timpul sta acasa nu vorbeste cu nimeni doar in drum spre scoala si inapoi acasa. Am observat cand vrea sa spuna ceva amuteste deci el chiar vrea dar nu poate. Si daca va intrebati de ce stiu atatea despre el este pentru ca stau vizavi langa el. Cred ca este foarte trist sa stai inchis in casa sa nu poti vorbi cu cineva. Deci ce credeti ca are?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Cel mai bine ar fi să vorbești tocmai tu cu el să vezi ce-l chinuie.

O zi frumoasă îți doresc.

3 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Cred ca e foarte timid

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca merge la o scoala normala inseamna ca poate sa vorbeasca. Poate e doar foarte timid.

| CISCO a răspuns:

Printesyka sincer are 14 ani acel baiat, da pina aici este totul ok nimic iesit din comun, faptul ca nu te baga in seama si tu chiar ti-ai dori sa vorbesti ce el, fi tu prima care poti sa spui un simplu = buna ce faci = atata tot pa la revedere.