| Twilight a întrebat:

Vreau la aceasta intrebare doar sa va dati cu parerea gen "da" sau "nu". La scoala un baiat da semne de mult timp ca ma place si o fata zice ca el vorbeste mult despre mine, dar niciodata nu mi-a zis ca ma place sau ceva de genu'. Voi credeti ca e comportamentul lui asa in general sau chiar ma place? Daca mesajul meu nu a fost inteles sa ma intrebati sa puteti dupa aceea sa raspundeti. Bye! (Sorry nu prea se incadreaza la categoriebig grin)

Răspuns Câştigător
| Mihay95 a răspuns:

Da! dar asteapta in continuare sa vezi daca face el primul pas (poti sa-l mai bagi si tu pe el in seama ca sa ii dai curaj). Stiu cum e:d

5 răspunsuri:
| dreamgirl16 a răspuns:

Te placehappy si draga mea, nu am cum sa nu imi dau cu parerea din moment ce intrebare Voi credeti ca e comportamentul lui asa in general sau chiar ma place, iar eu ar trebui sa zic da sau nu la ce?straight face

| Twilight explică (pentru dreamgirl16):

Daca e comportamentul lui asa in general.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Eucred ca te place dar nu are curajul sa o spunahappy

| Twilight explică (pentru 0IoAnA0):

Mersi de rasp

| Monutza a răspuns:

Lol.laughing.cum sa stim daca el te place.laughing). buna asta.eu cred ca ar trebui sa il intrebi.happy.si sa afli singura raspunsul nu sa ne intrebi pe noi care nici macar nu il cunoastem.happysper ca te-am ajutat.kiss Bafta!big hug
O zi de toamna frumoasa!happy