| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos, imi poate recomanda cineva un laptop bun, intre 1500-2000 lei? Mentionez ca il voi folosi pentru a lucra in Office si diferite programe gen Mathcad, pentru intenet, adica vreau sa se miste binisor.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| HTH a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DVMR07BBM/
asta e super decent pentru ce iti trebuie tie.
P.S: Mult succes cu mathcadul, e un program super!

| Bondarel99 a răspuns (pentru HTH):

Free DOS, adica trebuie sa imi instalez eu sistem de operare? Nu exista si cu asta instalat deja?

2 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Pai aici ar trebui sa pui pret pe durata bateriei si, daca se poate, sa fie un procesor core i5, chiar Kaby Lake.