| 54ndy a întrebat:

Vă rog frumos lămuriţimă şi pe mine, ce este neregulă cu răspunsul meu. http://www.TPU.ro/......-explicit/

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Buna! Dai click pe "Raspuns utilizator suspendat" si vei vedea ca raspunsul nu este al tau. Acolo se afla un alt raspuns al unui utilizator care este suspendat. Nu are nici o legatura cu tine. Nu ai de ce sa iti faci griji. Daca vei fi suspendat vreodata(sper sa nu) cu siguranta vei fi anuntat.hee hee

2 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Hmm mda nu este un raspuns cu injuraturi sau altceva...nici cu prescurtari...dar ce sa faci? asta-i Romania
nu este nimic scris incorect in raspunsul tau chiar nici eu nu inteleg de ce e si daca e ceva in neregula ce? te mananca BABA CLOANTA? treci peste

| 54ndy explică:

Intru pe TPU de pe tel mobil şi nu se afişează toate alea.mersi pentru răspunsuri