| 54ndy a întrebat:

Vă rog frumos lămuriţimă şi pe mine, ce este neregulă cu răspunsul meu, nu am răspuns corect sau ce are de zice răspuns utilizator suspendat http://www.TPU.ro/......-explicit/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic in neregula si nu face referire la raspunsul tau,ci la raspunsul unui utilizator suspendat, pink099, in cazul de fata.Raspunsurile unui utilizator suspendat nu mai apar pe site ca raspunsurile tuturor celorlalti,ci sub aceasta eticheta "Raspuns utilizator suspendat", iar pentru a-l putea vedea, trebuie sa dai un click pe acest mesaj.

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Tu nu ai greşit cu nimic, dacă ai fi greşit ar fi fost întrebarea ta raportată, adică nu se putea vedea. Respectivul utilizator a avut răspunsul suspendat, deoarece a făcut spam. Iar când apare aşa răspunsul, înseamnă că a fost raportat.

Numai bine.

| 54ndy explică:

Intru pe TPU de pe tel mobil şi nu se afişează prea bine toate. Mersi pentru răspunsuri.