| Basketball23 a întrebat:

Va rog frumos sa imi dati si mie mai multe siteuri de unde pot sa invat limba araba bine.Va rog mult chiar am nevoie. Multumesc anticipat.Si bine inteles funda plus vothee hee

1 răspuns:
| ThePunisher a răspuns:

Fiindca e o limba foarte dificila, iti recomand sa te inscrii la un curs, ceva. Am un prieten libanez, care mi-a spus ca si pentru ei e foarte grea limba, mai ales ca sunt unele cuvinte, particule gramaticale, prepozitii, conjunctii, care nu pot fi traduse in alta limba. Mai e si partea cu scrierea de la dreapta la stanga. Oricum, e frumos ca vrei sa inveti limba araba, e o limba interesanta. Mult succes!