| ZoZoHeart a întrebat:

Va rog mult mult de tot stie cineva cum poti scrie pe o tastarura obisnuita cu litere din alfabetul chirilic (bulgaresc)? Promit o fundita pentru raspunsul care ma ajuta! : Va rog muult!

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Dai Control Panel, pe urma Optiuni regionale si lingvistice, pe urma selectezi Limbi (language), pe urma dai click pe butonul detalii, pe urma adaugare si selectezi bulgarian.

Bafta! Sper ca ai inteles.

2 răspunsuri:
| ZoZoHeart explică:

Va rog raspundeti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start - All Programs - Accessories - System Tools - Character Map
Exista acolo mai multe simboluri si litere.