| RAY a întrebat:

Va rog nu dati raspunsuri stupide
1 as vrea sa intreb o fata scunda, desigur ce inseamna scunda undeva pana in 160 ce inaltime ar vrea partenerul ei sa aiba?
2 daca a intampinat probleme in viata din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Eu, pot spune, ca ma incadrez in categoria asta. Prietenul meu are 1, 80, insa am iesit si cu tipi mai mici de inaltime, cam in jur de 1, 70. Nu prea am fost atrasa de tipii care aveau sa zicem 1, 65, insa am prietene sau cunostinte care au prieteni de inaltimea asta.

| RAY explică (pentru OoBunnyoO):

Fiecare are preferinte diferite de asta si exista diversitate, diversitate evolutie in binele speciei umane desigur eu am 1, 65 de asta am pus intrebarea, si eu ma astept la 150 -1, 55 cam pe acolo, adica nici girafe nu arfi ok arfi cam amuzant uite pitiku si girafa sau copilu cu mama, eu cred ca viata e un puzzele fiecare trebuie sa aiba atat cat merita, poate gresesc

| OoBunnyoO a răspuns (pentru RAY):

Asa este, ai dreptate. Avem ce meritam si ceea ce ni se potriveste. Mersi pentru funda, apropo. happy

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Asta cam ce inseamna " intreb o doar fata"?

| motan444 a răspuns (pentru ombladon):

Il bate romana rau de tot rolling on the floor

| lollipops a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza nici sa fie mai scunzi. Sa nu ma loveasca cu teasta in barba in momentele intime, atat.
Bine, bine, baiatul este rama si fata este poza (din tablou, e un citat nu stiu de pe unde, mi-a placut... Dance with me cred) dar pana la urma eu oricum ies in evidenta ca-s frumoasa.

| Grinch1 a răspuns:

Buna
1.Eu sunt fata si am 1.55 si partenerul meu are 1.80, si nu mi-ar place sa fie scund, nu imi plac baieti scunzi
2.Probleme nu am intampinat doar ca ma mai oftic cateodata ca nu sunt inalta, dar cu niste tocuri bune se rezolva.