| Ada50 a întrebat:

Va rog sa imi dati si mie niste statusuri pentru despre un baiat care ma place si sa fie asa ceva despre mine adica sa fie ceva cu ochii albastrii! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Asa cum soarele apune dupa muntii cei stancosi,
Asa viata mea apune dupa ochii tai frumosilove struck

3 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

. Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…

¦? Chiar dacã e micã
Nu te juca cu ea
Pt cã mereu a stiut si stie ce vrea
Nu suportã nicio indiscretie
Asta micã e o bestie?¦

Sunt asa cum sunt, cum nimeni nu ar vrea sa fie...sunt EU si atat!, cu nimic mai deosebita, dar, totusi ^DIFERITA^

Vreau sa nu te bag in seama, sa te ignor, dar nu pot, e ca si cum i`as spune inimii mele: "Nu mai bate! Stop!batting eyelashes

Are pretentii, are intentii bune, e serioasa nu-i arde de glume
Are pretentii, are intentii bune e cea mai scumpa din lume

Ea e soarele dupa furtuna Intr`o lume atât de nebuna Ea iti aduce linistea Când se opreste muzica!

| zapacel a răspuns:

Eu iti dau unul nu chiar cu ochi albastrii dar e frumos:
" te-am vazut ieri in albastru, si-ti statea asa de bine, caci albastru e culoarea ingerasilor ca tine"
sper sa te fii ajutat. bizuu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io tot n-am inteles ce vrei. Statusuri despre un baiat, statusuri pentru un baiat, statusuri despre tine sau statusuri cu ochi albastri? Cand te hotarasti, suna-ma.