| Nousername a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti la aceasta intrebare, daca puteti. Cam cat castigi pe luna ca si avocat, judecator sau procuror, In Romania.(in roni). Mi-ati putea da altele in care se castiga mult, dar in afara de doctor. happy FUNDA!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fara numar. Ai vazut avocat sa dea chitanta la plata sau ciubuc? La fel si notarii. Judecatorii amana procesele pana la calendele grecesti ca sa te duci sa dai ciubuc si... etc.