| alwaysStyles a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. mi-am facut cont pe youtube si nu pot decat sa pun pe youtube de cat de pe camera video, de exemplu daca vreau sa pun pe youtube o melodie nu pot

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Pai pune melodia intr-un clip si o sa poti.winking Cu Movie Maker, sau Muvee Reveal, Sony Vegas. Daca ai nevoie de detalii contacteaza-ma.

1 răspuns:
| G a răspuns:

Youtube e un site pentru filmulete in caz ca n-ai observat. straight face pe trilulilu poti pune si melodii.
doar daca pui melodia intr-un filmulet poti, cum a zis si @7h30.