| costinus3meow a întrebat:

Va rog sa nu radeti si stiu ca am mai pus o intrebare de genul acesta dar nu ati luat-o in serios deci sa revenim vreau sa am prieteni multi, saimi petrec timpul cu prieteni dar in afara de cei de clasa si cei de la tara nuprea am vreau sa cunosc persoane noi din diferite localitati/judete etc. deci daca sunteti 'amatori"(daca pot sa zic asa ) va invit la o conversatie cu mine am 14 ani si vreau sa imi fac prieteni indiferent de gen si stiu ca acum o sa fiti gen: "trebuiesa stai fata infata cu persoana ca sa poti porni o conversatie" dar eu daca stau departe cum sa fac asa ceva mie imi place sa cunosc lume noua sa vizitez locuri noi, deci daca si voi suntti ca mine va rog sa imi lasati o adresa de ce vreti voi
si va multumesc mult daca o sa o luati in sriosm
eu am fost mereu plecata si mi.am facut prieteni dar acestia si.au schimbatnumarul si nu m.au anuntat
multumesc

2 răspunsuri:
| costinus3meow explică:

Da pai ma grabesc cand scriu si dupa verific happy

| Larissa008 a răspuns:

Ai grijă la greşelile de scriere.winking