| S3S3an a întrebat:

Nu prea am prieteni și majoritatea timpului mi-o petrec pe net, deci cine la fel e plictisit ca mine este binevenit la o conversație cu mine, garantez cel puțin pierderea timpului. Curaj?

5 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Da citi ani ai ca de exemplu daca ai 17 si eu 54, ai fi dispus sa vorbesti si cu una de 54? Nu ca sunt plictisita dar sunt mereu deschisa sa vorbesc cu oameni data fiind faptul ca traiesc singura.

| Darkmagic a răspuns:

Acesta este ultimul tau "raspuns" premiat pe TPU de o tuta...
https://www.tpu.ro/go-to-answer/12480206/
...si vrei sa faci "conversatie"?
Profund... =))
Multumesc pentru invitatie, cand am sa vad ca AI
CEVA DE SPUS, o sa te caut.

| Kathrinex a răspuns:

Ok, scrie-mi când vrei.

| vale300 a răspuns:

Nu ai altceva mai bun de făcut, de exemplu un hobby? Îţi vei pierde timpul degeaba, pe conversaţii fără rost. Nu vrei să faci ceva mai bun cu timpul tău?

| S3S3an explică (pentru vale300):

Fac de toate, şi învăț foarte bine și hobby-uri am, și nici să nu crezi ca sunt timidă, ci dimpotrivă, doar că când am chef de vorbit chiar nu am pe nimeni