| RapTor800RPM a întrebat:

Va rog spuneti-mi cum poate contribui Turismul Gastronomic la cresterea veniturilor la bugetul de stat. DAU fundita. Multumesc anticipat...

1 răspuns:
| adita32 a răspuns:

La cum merg restaurantele la noi e simplu.aduci doua autocare cu turistii si i duci la un restaurant. mananca mancare reincalzita facuta cu carne expirata si se inbolnavesc totii, intra in spital platesc la stat si mai dau si mita.plus ce mai cheltuie cat stau.fa tu socoteala cati bani aduc economiei romanesti