| iwill a întrebat:

Va rog tare mult spuneti-mi ce format trebuie sa aiba un fisier facut cu notepad in care sa pot pune o imagine? e urgent!

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Fișierele notepad nu pot conține imagini. Dacă vrei să bagi imagini într-un text, folosește wordpad. Nu trebuie decât să copiezi imaginea și să dai paste în wordpad.

| iwill explică (pentru Raul9004):

Tocmai ca mi-am dat seama si eu ca in notepad nu pot pune imagine si m-am folosit de word..ideea-i ca fac variante pentru bac -s la filo si nu prea am facut noi tic s-acum imi ard degetele cand vine vorba de competente la bac...mersi oricum

| Raul9004 a răspuns (pentru iwill):

Nu-ți face griji prea mari. Oricum nu prea contează în general.