| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Va rog, un moment de reculegere pentru Danutza27, care a ajuns pe lista suspendatilor.
Si acum intrebarea: Credeti ca merita sa ajunga?

Răspuns Câştigător
| Hombre a răspuns:

Vreau funda neagra. Dumnezeu sa-i vegheze zmuceala.

12 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Citesc si eu raspunsurile date de acest usser Danutza27 si sunt pline de intelepciune are cineva adresa ei de maill, sunt nou si nu o pot contacta pe privat.Nu este in regula ceva ca raspunsurile ei sunt aprobate toate, alta cred ca este gaselnita "a fluierat in Biserica" ca vad un utilizator care lasa dupa el numai lucruri rele @pocaitul porno... si are serial de rautati dar este foarte bine tolerat."Intortocheate sunt caile Domnului "

| EmaS a răspuns:

Sunt multi altii care ar merita sa fie suspendati, nicidecum ea.Mi se pare o nedreptate.Nu cred ca a injurat sau ca a raspuns vulgar.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Eu, ca daca vad o intrebare stupida imi fac datoria de a insulta userul care a pus respectiva intrebare. Deci eu, eu merit sa ajung acolo.

| monstrulet a răspuns:

Nu mai e la fel. Parca e mai goala categoria fara ea sad

| bogdan3vl a răspuns:

Eu vad ca scrie utilizator avertizat nu suspendat worried

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdan3vl):

Utilizator avertizat e totuna cu suspendat. Confuzia asta o faceam si eu la inceput.

| GiveMeYourPussy a răspuns:

Eu unul zic ca nu merita sa fie suspendata.suspentati trebuie sa fie cei care injura...deci raspunsul meu e ca nu merita sa fie pe lista aceea happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma asteptam si eu sa ajung pe acolo.nu am mai fost de mult.in ultimul timp, am cam sarit peste regulile site-ului.da ma voi indrpta.JUR.sa va... fffac pe plac.

| EmaS a răspuns (pentru anonim_4396):

Sper trantorel sa nu ma lasati singura pe aici!