| Geht17 a întrebat:

Va rog ziceti-mi 7 nume in limba engleza de Exemplu : Drew . Si de 4 litere .Funda raspunsului castigator .Dar sa fie faine si sa-mi placa .Multumesc big grin

3 răspunsuri:
| Maria428 a răspuns:

Jhon, Jack, Zack, Ryan, Cece ( sisi se pronunta), Abby, Agie, Asha, Alan, Sally, Molly, Polly, Roky, Bela, Benn, Bert, Beth, Bety

Mai poti cauta pe acest site : http://numecopii.pentrumamici.ro/nume-englezesti/litera/b/page/5

Funda? :o3

| denisia09 a răspuns (pentru Maria428):

Nu mai cereti atatea funde zici ca sunteti cersetori.

| Amy_1906 a răspuns:

Daug,Zack,Moly,Caty,Lily,Lory,Ally,Mary,Ryan,Marv,Ravi,Sally,Ruby.Cam atat stiu, bafta.