| Iron17 a întrebat:

Salut, va rog spuneti-mi vreo 10 nume sau cuvinte in limba engleza si de 4 litere ca de exemplu Draw, Geht, Desk,... Funda + Vot, raspunsului castigator. Dar va rog spuneti-mi macar unul care sa-mi placa. Multumesc mult.
Pentru Messenger

3 răspunsuri:
| georgiiaana a răspuns:

Cuvinte: love, bike, nice, kiwi, blue, cake, wine, lips, good, plane, food
nume:ALice, Kate, Jack, Zack, Bela, Benn, Jhon, Alan, Sally, Ryan

| Iron17 explică (pentru georgiiaana):

Mi-am Ales " Zack " Dar Mai Da Cateva Plzzzz. Funda + Vot. Merci Mult kiss

| georgiiaana a răspuns (pentru Iron17):

Mark, Duke, Liam, Scot, Rick, Nate, Theo, Rick, Will, Erin, Anna, Matt, Ryan, Kelly, Josh, Greg, Mike, Noah, Owen, Abby